חדר כושר למוח

שיפור הזיכרון, באמצעות חדר כושר למוח המתבצע מהבית בכיף!חדר כושר למוח- משפרים יכולות קוגניטיביות על ידי אימון מוחי

AttenMind אימון למוח או כפי שרבים מכנים אותה: חדר כושר למוח, הינה למעשה תוכנית ממוחשבת אונליין, אשר מיועדת לכל מי שרוצה לשפר את הזיכרון, ו/או למנוע נסיגה של הזיכרון עקב עליית הגיל, למשל. מדובר במעין חדר כושר למוח בביתכם.

אז אם אתם בני 50 פלוס – זה הזמן בו הנכם אמורים לחשוב גם על מוחכם ולשמור עליו. מחקרים רבים בעולם תומכים באימון המוחי כגורם המעכב תהליכי איבוד הזיכרון. מה שנקרא בלע"ז: Use It or Lose It זה פתגם ידוע, שמשמעותו בעברית:

'השתמש בזה או אבד את זה' – הכוונה ליכולת המוחית!

AttenMind חדר כושר למוח יסייע לכם לחדד ולשפר את היכולות הקוגניטיביות – בנוחיות מהבית ותוך מספר שבועות בלבד. בעזרת אימון למוח אשר יותאם ליכולות שלכם, תוכלו להרגיש כי מוחכם נעשה חד, מהירות תגובתכם מהירה, הזיכרון הכללי טוב יותר, הסדר והאירגון טובים יותר ומעל הכל הקשב והריכוז ישתפרו. זהו אימון למוח מקיף ומקצועי אשר יעזור לכם גם לביטחון העצמי שלכם במיוחד כשתהיו בין חברים!

חדר כושר למוח של AttenMind – הפתרון!

הייחוד של  AttenMind: התוכנה מבוססת פעילות נוירוקוגניטיבית אשר מעלה פעילות בגלי מוח מסוג ביתא (עוררות) ובמקביל דורשת ריכוז תוך כדי שליטה וקבלת החלטות. באופן כזה נבנה הבסיס להשגת שיפור הזיכרון במהירות יחסית (מדובר על שבועות בודדים, כדי לראות תוצאות ראשונות) ומה שהכי חשוב, הוא שאם אתם ממשיכים להתאמן לתקופה של כ-6 חודשים, המוח לומד ומפנים את האימון והתוצאות שהשגתם נשמרות!

איך זה עובד? AttenMind תתחיל ממבדק ראשוני לצורך בניית תוכנית אימון אישית אשר ניתן להתקדם בה בקצב אישי ומובנה. בכל עת ניתן לראות את התוצאות והציונים ובכך לבחון את ההתקדמות. התוכנה קלה לשימוש – הפעילות נעשית באמצעות כפתור אחד.

אימון למוח יעיל דורש רק 30 דקות, 3 פעמים בשבוע!

תוך כמה זמן נראה שיפור? בדרך כלל לאחר 10-12 שבועות מושג שיפור
שיורגש ביומיום, אך חשוב להמשיך להתאמן על מנת להשיג תוצאות נשמרות
לטווח ארוך. תוכנית 'אטנגו' עומדת לרשותך למשך חצי שנה או שנה מלאה!

מה מייחד את AttenMind?

שיפור ניכר בזיכרון טווח קצר/ארוך. זיכרון חזותי / שמיעתי, קשב וריכוז
אתגר ומעקב – שיטת משוב ומעקב התקדמות מעודדים את ההצלחה
אתם לא לבד – קבלו הדרכה וליווי אישי מנציגנו בכל עת וללא הגבלה
אל תתאמצו – שמוש קל, ידידותי במחיר שווה לכל כיס ותשלומים נוחים

הרשמה לתוכנית אימון אישית

Image courtesy of stockimages at FreeDigitalPhotos.net