בסוף אומרים תודה!

 

סיפורי הצלחה מלקוחות אטנמיינדתודה לכל הלקוחות שכתבו מכתב תודה, זה מחמם לנו את הלב!

סיפורי הצלחה מלקוחות אטנמיינד מעידים:

שיטת AttenMind עובדת! 

להלן לקט של מכתבי תודה שהתקבלו.

קיראו ותיווכחו.

06.11.2017
” אני  בת 82. ביומיום התחלתי להרגיש שהזיכרון שלי מזייף. האימון שאטנמיינד מציעה מצא חן בעיני והחלטתי לנסות. ההתקדמות הייתה די מהירה. הריכוז שלי השתפר מאוד, השיפור בזיכרון היה יותר אטי אבל עם התקדמות כל הזמן. אני ממליצה בכל הזדמנות לאנשים להתנסות בתכנית האימון של אטנמיינד.
יהודית אביטל

>> למכתב המלא

 

28.2.2017
“מזה כשלוש שנים חשתי בירידה הדרגתית בזיכרון בכלל, שליפת מילים, זכירת שמות ובעיקר הזיכרון לטווח קצר. התחלתי לעבוד עם התוכנה ודי מהר הרגשתי שיפור בתפקוד היומיומי שלי שהתבטא בזכירה ובמהירות תגובה למצביםגם הביטחון העצמי שלי השתפר. 
מאירה ע., אשדות יעקב

 

21.8.2016
“התוודעתי לתכנית והחלטתי להתנסות על מנת לשמור ולשפר את כשורי הריכוז והזיכרון. חשבתי שבגילי – מעל 70 – לא יזיק “לעזור” לטבע. הכנסתי את תכנית האימון לסדר היום הקבוע שלי …”
ע.י., תל-אביב

 

18.7.2016
” לפני כחצי שנה פניתי אליכם, כדי לבדוק אפשרות להתחיל בתוכנית אטנמיינד, אחרי שחיפשתי מקום שבו אוכל לשפר את הריכוז והזיכרון שלי. לאחר אימון של חצי שנה אני מרגיש שיפור רציני ביכולת הריכוז ובזיכרון שלי. אני רוצה להודות על היחס החם והתמיכה ועל התוכנית המצוינת שלכם. אני חושב להמשיך אתכם בעתיד כדי לחזק את היכולות שלי. בתודה ובהערכה.” י.ח, בן 57, עין הנציב

 

3.5.2016
“רציתי לשתף עוד אנשים בקשר לאימון המוח, אני אישית מאד מרוצה היות וחל בי שינוי עצום בנושא הזיכרון שלווה נפשית ורוגע. היות וכל התרגילים בתכנת אטנמיינד עזרו לי מאד להגיע למה שהגעתי אני ממליצה לכל אדם לשמר את המוח ולא לתת לו להתנוון. לסיכום אני שמחה שהגעתי לחברה זאת, תודה לכם על הכל ובמיוחד על הסבלנות.”
מזל אבירם, בת 65, כפר-סבא

 

14.4.2016
“שנים אני חיה עם הבעיה… לקח לי שנים להודות ולספר לכולם שיש לי בעיות של שגיעות כתיב ועוד נושאים שודאי מוכרים לכם… תמיד היה חוסר הבטחון וההרגשה שאני לא מספיק טובההאימון שלכם בהחלט עזר לי, אני מרוכזת יותר, פחות קופצת מנושא לנושא. בהתחלה היתה לי הרגשה שכל התכנית לילדים קטנים אך עם הזמן השלמתי עם הקוף המעצבן עם חיוכי הצורות למיניהם, ואני חושבת שעכשיו אפילו זה יחסר לי, עוד פעם תודה“.
א.ש. (בת 80) ,חיפה                                                       >> למכתב המלא

6.2.2016
רכשתי את התוכנה אני מקפידה להתאמן לפחות שלוש פעמים בשבוע ואכן נדהמתי מהיכולות של תוכנה זאת לשפר את הזיכרון, ריכוז, קשב וקבלת החלטות, אני לא מדור פרסומי ולמי שרוצה המלצות ניתן לצור איתי קשר.
ריקי לוי
טלפון 052-8522771

13.12.2015
שמי גוליה גולדשטיין מאילת. רכשתי את המינוי לתכנית שפרטיה דלעיל ואני מאד שבעת רצון.
השיפור שחל אחרי השימוש בתכנית היטיב לתת אותותיו בי הן מבחינה תפקודית והן מבחינה של שיפור ניכר בזיכרון.
אני שמחה להמליץ בחום על התכנית!!
גוליה גולדשטיין, בת 62, אילת

04.06.2015
תוך כדי האימון עם תוכנת attenmind אני מרגישה בהירות מחשבתית, סובלנות כלפי עצמי ואחרים.
אני לומדת שעות ברצף בלי להתעסק עם דברים אחרים. למדתי להקשיב ולא להיכנס לדברי אחרים. אני ממליצה לכולם ,בכל גיל להיכנס לחדר כושר מוחי זה. ואני מודה לצוות התמיכה שזמינים לכול שאלה וטיפ לעבודה יעילה.
עדנה כ., בת 60, רמת גן                                                    >> למכתב המלא
 
 
30.09.2014
אני בת 63… ויש לי בעיות קשות בזיכרון בשליפה וגם בקשב וריכוז.
ניסיתי המון דברים… והחלטתי לנסות את התוכנית הזאת. נטע מאד נעימה וסבלנית עם המון רצון טוב. התוכנית קלה ומובנת – כל אחד יכול. ויש שיפור רב. מימי לא זכרתי את 4 הספרות של כרטיס האשראי שלי היום בקלות! אני אישית מאוד נהנית מהתכנית וממליצה עליה בלב חם.
אסתר הררי
טלפון: 050-6680645                                                      
>> למכתב המלא
 

06.08.2014
אני משתמש בתוכנת אטנמיינד כ-3 שנים, כאשר המטרה שלי היא שיפור הזיכרון.
התוכנה מאפשרת לי לקיים השואה תמידית של יכולות הזיכרון שלי. כל מספר חודשים אני משווה את התוצאות הקיימות מול התוצאות שקיבלתי לפני מספר חודשים. עקב שביעות הרצון הגדולה שלי מהאופציות שמאפשרת לי התוכנה אני מחדש את המינוי כל פעם שתקופת המינוי הקודמת שלי מסתיימת.
יענקל’ה כ., אשדוד

אני אדם הסובל מבעיית קשב וריכוז – אשר עוסק בעבודה התובעת ריכוז רב. התחלתי להתאמן בתוכנת attenmind בינואר שעבר. שמחתי להיווכח כי קיימת הלימה בין כמות האימון שלי עם התוכנה לבין רמת הריכוז שלי והיכולת שלי לעמוד בפני הסחות דעת. אני שמח ומודה מאוד. במילה אחת, החיים קלים יותר!”
אלון ר., נתניה

“מדהים איך האימון בתוכנה משפיע על החיים שלי. התוצאות מדהימות!  כבר לאחר חודשיים של אימון, אני חשה יכולת ריכוז מדהימה, יכולת באירגון טובה, וצלילות ובהירות שלא היו בעבר! אין מה לדבר על שיפור זיכרון שחוויתי והכי חשוב שהשיפור בא לידי ביטוי ביומיום”. מוכנה לספר לכל מי שיתקשר אלי.”
ראה גם סרטון YouTube
עלמה, טלפון: 077-3233707

“צוות אטנגו היקר, נרשמתי לתוכנית אטנמיינד לפני כחצי שנה עקב היחלשות קוגניטיבית, שבאה לידי ביטוי בקושי בהיזכרות ובשליפת מילים ובהפיכת התקשורת היומיומית למשימה מאתגרת.
הגעתי אליכם בעקבות חקירת הנושא באינטרנט, ושמחתי לגלות את קיומכם. ראשית, הפחתם בי תקווה שיש מה לעשות בנדון ואכן, כאשר התחלתי בתרגול, יכולתי לזהות כבר לאחר מספר ימים של עבודה, מידה עולה וגוברת של ריענון והתקדמות קוגניטיביים. בהמשך התרגול, יכולתי לזהות שהבהירות גדלה ועימה בטחוני העצמי היקר מפז. יש לציין שהתרגילים מאוד ידידותיים למשתמש, ותכנית העבודה בנויה בצורה מאורגנת וטובה. ברצוני להודות לכם מקרב לב”
חנה קוטנר

“תודה על תוכנה נפלאה שעזרת לי להאמין בעצמי שוב! אני בן 55  ועובד כמנהל חשבונות. לפני כשנה וחצי הייתה לי תאונת דרכים וקיבלתי מכה חזקה בראש עקב נפילה על כביש מהיר בעת רכיבה על אופניים. במשך כחצי שנה… סבלתי מבלבול ופגיעה בזיכרון ובריכוז. פחדתי שזה הולך להיות כבר לצמיתות.

במרפאת זיכרון באיכילוב, המליצו לי על תוכנת אטנמיינד. התחלתי להתאמן בתוכנה, בהתחלה די בסקפטיות, אך כעבור כמה שבועות הרגשתי פלא: יכולת הריכוז עלתה באופן דרסטי… אני יכול לציין שחזרתי לעבודה רק בזכות תוכנת אטנמיינד הנפלאה.”
ואדים ב., ק. אונו

“אני בת 58 ואני כבר שנתיים משקיעה עצמי בפעילויות הקשורות בזיכרון והפעלת המוח במטרה לשמור על היכולות. אני די פריקית לתוכנות מחשב וניסיתי המון תוכנות. אני כותבת לכם מתוך התפעלות לאחר שחוויתי  חוויה שונה בתוכנה שלכם. אני מעריצה את מי שפיתח אותה – הוא גאון!
התוכנה ממזרית ודורשת הפעלת כישורים שאין באף תוכנה אחרת…”
ח.ו., ראשל”צ

 
“התוכנית לאימון הזיכרון של אטנמיינד הינה התוכנית המקיפה והמושלמת ביותר. אני שמח שבחרתי בה ונהנה להשתמש בה. אני מתאמן כל יום חצי שעה מזה כחודשיים ואין ספק ששיפרתי את הזיכרון והריכוז.”
מיכאל ו., חולון
“לאחר תקופת שיקום ארוכה בעקבות תאונה שעברתי, הייתי סבור שמצבי ותפקודי יישאר באותו מצב, כי הרופאים במחלקת השיקום, הודיעו לי כי הנזק המוחי הינו בלתי הפיך. למזלי, התחלתי לעבוד בתוכנית אטנמיינד ומיום ליום הרגשתי טוב יותר. לאחר חמישה חודשים, השתפר זיכרוני וביטחוני העצמי, מה שאיפשר לי לחזור למעגל העבודה. תודה רבה לכם על עזרתכם ותמיכתכם”.
גדעון. א., חיפה

“אני בת 79 ואוהבת מאוד את החיים. לפני 3 שנים עם פטירתו של בעלי התחלתי להרגיש ירידה חדה בזיכרון. הדבר התבטא בעיקר בקושי בשליפת מילים. כמו כן התחלתי להרגיש שאני לא מצליחה להיות מרוכזת – הרגשתי מבובלבלת במיוחד כאשר דיברו אלי, בשלב מסויים ירד לי גם הביטחון  בין חברותיי הותיקות.

הבן שלי מצא באינטרנט את אטנמיינד ולמרות שאני לא כל כך מתמצאת במחשב, למדתי איך להיכנס לתוכנה בקלות וכל העבודה הייתה נוחה ומאוד מאוד נהניתי לעבוד בה. תודה לכם!
סוניה ד., רמת גן

“אני בת 33. מזה מספר שנים אני נוהגת להשתמש בתוכנת האטנמיינד ואני נוהגת לחדש כל פעם כדי לתרגל כמה שיותר וברצף. בגלל טרשת נפוצה אני סובלת מקשיים בריכוז, ובזיכרון .אינני יכולה להלחם בטרשת.אבל כן לנסות להתגבר עליה וזה קשה , אבל מתאמצים, וזו התוכנה – אחת הדרכים היעילות! תודה על הכול!”
בתאל ל. דרום הארץ

“אני בן  58 וכבר 12 שנה מאז היה לי אירוע מוחי אני משותק כולי למעט האצבעות שמקלידות ביד ימין איני מדבר ואני יושב בכיסא גלגלים.

אטנמיינד היא תוכנה נהדרת שנתפרה כאילו בשבילי ומאז החלתי השימוש בה כמעט איני מגיע למשהו אחר.התוכנה מסייעת לי בשיפור הזיכרון, ביכולת האחזור של פרטים מעברי וכן מהווה עבורי אתגר – אני ממש מרגיש זאת!”
יעקב גבריאל, חיפה

“לצוות אטנמיינד ולקהל הרחב, שלום רב! שמי אוסנת, אני בת 32 ומתגוררת בבאר שבע.
לפני כ-5 שנים נפצעתי בתאונה בתאילנד וחוויתי פגיעה רב מערכתית שכוללת פגיעת ראש. למעשה הבעיה העיקרית שלי היא בעיית זיכרון, במסגרת תהליך השיקום, התנסיתי בכל מיני עזרים, ביניהם: קוגניפיט, נוהגים, פויירשטיין ולסיום – טיפול בתא לחץ. נכון להיום לאחר מיצוי הרבה תהליכים, אני נעזרת באטנמיינד לשיפור יכולותיי הקוגניטיביות. אני חשה שזה עובד כל מה שטעון שיפור: זיכרון, קשב וריכוז, חוש אבחנה, קואורדינציה. בזכות המשימות שמשתנות ומותאמות לכישוריי, אני מקבלת אתגר וסיפוק” לסיכום, תודה! ובזכות אטנמיינד אני רואה את הדרך להצלחה.
אוסנת מרקוס 052-8968008

אני אנוק פישלר, מרפאה בעיסוק ומומחית לליקויים קוגניטיביים משלבת במסגרת עבודתי את תוכנת האימון AttenMind וממליצה עליה מאוד.

באמצעות שיטה ייחודית שפיתחתי הנקראת Brain Shape אני מאבחנת ובונה תוכנית אימון מוחי תפקודי המותאם לצרכים ומטרות של כל לקוח. השיטה נעשית אחד על אחד בנוחיות בביתו של הלקוח.