שיפור הזיכרון, כאן הפתרון!

שיפור זיכרון כאן הפיתרון!מעתה לבעיות זיכרון יש פתרון!

אימון המוח בשיטת AttenMind הוא פתרון מצוין, יעיל ונוח מהבית לכל מי שחש צורך לבצע פעולה שתסייע לו בתחום של ‘שיפור זיכרון’ מכל סיבה שהיא: אם רק כדי לשמור על יכולות וגמישות מנטלית, או בגלל בעיה כלשהי (דמנציה, פגיעת ראש, אירוע מוחי ועוד).

מדובר בתכנה מותאמת אישית (ההתאמה נעשית לאחר מבדק אונליין קצר) והיא כוללת שתי יחידות אימון ובהם שני סוגי פעילויות: האחד מתמקד על שיפור קשב והריכוז (שהוא הבסיס ליכולת זיכרון טובה) והשני מתמקד על תרגילי אחסון ושליפה מהזיכרון בהיבט רחב.

AttenFocus – תרגילים לשיפור קשב וריכוז. הידעתם כי קשב וריכוז מהווים בסיס לשיפור זיכרון? במקרים רבים אנו אומרים שיש לנו קושי לזכור דברים, כשבעצם הקשב והריכוז אינם כל כך טובים ואז המידע כלל לא נקלט בזיכרון. הפעילות כאן כוללת משימות עם כדורים צבעוניים המחליפים צבעים, מיקום, גודל וצורה. לאחר פרק זמן של עבודה בפעילויות אלו, המוח רוכש מהירות תגובה ויכולות מוחיות חדשות. ההרגשה הראשונית היא של צלילות מחשבתית ומיקוד גבוה, אותם תרגישו בתפקוד היומיומי. תרגילים פטנטיים אלו עובדים על המערכת העצבית של האונה המצחית במוח והם ייחודים רק לשיטה זו (שיטה נוירו-קוגניטיבית).

AttenMemory  תרגילי זיכרון הכוללים היבטים רחבים הקשורים בזכירה:
זיכרון קצר טווח, זיכרון ארוך טווח, זיכרון עבודה, זיכרון אפיזודי וסימנטי, איחסון ושליפה של מידע לזיכרון, Recall, Recognition. מודול תרגילים אלה מתקדמים מהקל אל הכבד ועל פי הקצב האישי שלכם!

נושאי התרגילים – באמת מה שרציתם תמיד לשפר:

איך לזכור פנים?   איך לזכור שמות?   איך לזכור חפצים? איך לזכור מה רציתי לומר?   איך לזכור רשימת קניות? איך להיזכר בבדיחה?

אז כיצד נשיג שיפור זיכרון, במהירות ובקלות? או, איך נשמור על הזיכרון שלנו למרות הגיל המתקדם?

פשוט מאוד: 30 דקות שלוש פעמים בשבוע בתוכנית AttenMind

שיפור זיכרון: זה קל, ידידותי ועובד!

הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך הזכירה  ועליהם עובדים בפעילויות של AttenMind כוללים:
הפעלת ריכוז ברגע נתון  >>  עיבוד מהיר באמצעות הזיכרון הפעיל >> איחסון לזיכרון טווח קצר  >>  שליפה מהזיכרון תוך כדי שימת דגש על מהירות תגובה!

שלא כמו תוכנות ומשחקים רבים  בהם השיפור יבוא לידי ביטוי רק בהתקדמות בתוכנה או במשחק עצמו, התוכנית של AttenMind  תביא לתוצאות במישור היומיומי ותהיה השלכה ישירה של התוצאות על חיי היומיום!

למי מתאימה תכנית שיפור הזיכרון של AttenMind?

  • לכל מי שרוצה לשפר את הזיכרון
  • לבני 50+ שרוצים לחדד את הזיכרון
  • לאנשים שעברו אירוע מוחי, פגיעות ראש, מתח נפשי, חרדה או דיכאון
  • דמנציה, או התחלת אלצהיימר
  • טרשת נפוצה, מחלה קשה ו/או אחרי הקרנות

קראו עוד:
איך זה עובד?
 שיפור הזיכרון 50+