השיטה לשיפור הזיכרון

מהי שיטה לשיפור זיכרון?

לפני שנתאר מה צריכה להיות שיטה לשיפור זשיטה לשיפור זיכרוןיכרון, נתאר את הסיטואציה בה כל אחד מאתנו נזקק לה.

ובכן, כאשר זכרוננו נחלש אנו צריכים להתמודד ברמה יומיומית עם מצבים בהם ההיזכרות או השכחה הופכים להיות קריטיים ולכן נקדיש לנושא הזיכרון תשומת לב רבה. איבוד זיכרון באופן טבעי קורה ככול שאנו מתבגרים יותר ונע סביב גיל 55, אך יש אף כאלו שמקדימים וכבר בשלהיי העשור הרביעי מתחילים להרגיש ירידה חדה בזיכרון.

רבים מאיתנו, מייד עם התחלת הסימנים לירידה בזיכרון, יחפשו שיטה לשיפור הזיכרון!

חלק יפנו כמובן לרופא, חלק אחר יטלו וויטמינים ותוספי מזון המשפיעים על המוח.

חלק אחר יפנה לשיטה לשיפור הזיכרון שמקורה במאמץ מחשבתי: זהו האימון המוחי!

ישנם סוגים שונים של שיטות לאימון יכולות זיכרון, כמו :

תשבצים, סודוקו, משחקי קלפים, ברידג’ בעיקר ועוד.

כיום יש יותר ויותר משחקי מחשב ו/ או תרגילים ממוחשבים לשיפור הזיכרון – זוהי שיטה לשיפור זיכרון מומלצת ביותר.

שיטה לשיפור זיכרון באמצעות המחשב

AttenMind הינה שיטה לשיפור זיכרון מבית התכנה AttenGo . שיטה זו כוללת תכנית אימון פרטנית ומותאמת לאדם המתאמן ולמעשה היא מהווה פרתון מצויין לשיפור זיכרון – מדובר במעין חדר כושר למוח שנעשה מהמחשב בבית ומיועד לבעלי קשיים בזיכרון מכל מיני סיבות, או רק למי שרוצה לשמור על יכולותיו ואף לשפרם. AttenMind הינה תכנית מקצועית ומוכחת פרי שיתוף פעולה קנדי-ישראלי.

AttenMind כוללת תרגילים פשוטים שמחדדים יכולות קוגניטיביות, תוך גירוי מוחי שמעלה ומאזן את הפעילות המוחית החשובה באזור הקדם-מצחי. השימוש בתכנית אימון מוחי לשיפור הזיכרון מתבצעת מהבית עם מעקב וליווי נציג אנושי ע”פ הצורך של כל אחד ואחד. שיטה לאימון זיכרון כזו מומלצת על ידי אנשי מקצוע ביניהם רופאים, מרפאים בעיסוק ועוד.

בשונה מתכנות אחרות הכוללות משחקים לשיפור זיכרון, כאן באטנמיינד תעבדו על פי סדר וההתקדמות תהיה צעד צעד אחר לפי היכולות שלכם. התכנית מתקדמת בשני מודולים של תרגילים ואפשר לראות תוצאות כל העת, כך שיש מעקב וניטור ההתקדמות שלך.

קראו עוד על איך AttenMind יכול לסייע לכם: